ورود به سیستم

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 41352

نمایه مقالات

Conference Proceedings

پوستر همایش

 

Publication & Indexing

 

SSC-Certification

دانشگاه University of Georgia به جمع مشارکت کنندگان و حامیان علمی کنفرانس پیوست

تاریخ ثبت: 1395/06/10

 به اطلاع پژوهشگران می رساند که دانشگاه University of Georgia  به جمع حامیان علمی کنفرانس بین المللی مدیریت کاربردی و چابک سازی سازمانی (ICAMAO) پیوست. 

این دانشگاه به دنبال برنامه های دانشگاهی و تحصیلی Sea-grant و Land-grant با تعهدات و مسئولیت های دولتی بنانهاده شده و یکی از قدیمی­ترین، جامع­ترین و متنوع­ترین موسسات آموزش عالی در کشور گرجستان است. شعار این دانشگاه با عنوان "آموزش، خدمت، جستجو در ماهیت امور" نشان دهنده­ی نقش جدایی ناپذیر و خاص این دانشگاه در تعاملات و ارتقای ملت، کشور و میراث فرهنگی، زیست محیطی و فکری می باشد.

دانشگاه گرجستان اهداف زیر را با سایر دانشگاه­های کشور گرجستان سهیم است:

-  مسئولیت پذیری در سطح ملی و کشوری و تعهد به تلاش برای رسیدن به دستاوردهای متعالی و دانشگاهی و به رسمیت شناخته شدن در سطح ملی و بین المللی.

- تعهد به ارائه بهترین­ها در زمینه آموزش و یادگیری و ایجاد بدنه­ای متنوع از تشکل های دانشجویی با هدف ارتقای دستاوردهای علمی ایشان و آماده سازی زمینه مناسب برای ارائه خدمات آکادمیک.

- تعهد به ارائه کارهای پژوهشی و مشارکت های تحقیقی و خلاقانه با تمرکز بر برنامه های جامع برای ایجاد، حفظ و بکارگیری دانش و نظریات جدید که موجب ارتقاء کیفیت آموزشی و اثربخشی و افزایش صلاحیت دانشکده ها و نهادهای مربوطه شود.

-تعهد به تعالی در خدمات عمومی، توسعه روابط اقتصادی و فعالیت­های مشارکتی فنی که با هدف رسیدگی به نیازهای استراتژیک دولت گرجستان و ارائه آموزش جامع و مداوم به منظور پاسخگویی به نیازهای شهروندان گرجستان در یادگیری مادام العمر و آموزش و پرورش حرفه ای طراحی شده اند.

-  ارائه طیف گسترده­ای از برنامه­های آموزشی دوره لیسانس، فوق لیسانس و دکترا.

تعهد ملی و اهداف مرکزی دانشگاه گرجستان ما را برآن داشت تا دامنه فعالیت­هایمان را در حیطه جهانی گسترده­تر سازیم چرا که لازمه تعالی دانشگاهی در قرن بیست و یکم حضور مداوم در عرصه های بین المللی است. در تمامی برنامه­های این دانشگاه هدف اصلی ما ایجاد درک و احترام متقابل در میان شهروندان تحصیل کرده و روشن فکر است؛ بدین منظور کادر دانشگاهی، هیئت علمی و دانشجویان این دانشگاه از بافت­های فرهنگی، قومیتی، جنسیتی و نژادی مختلفی تشکیل شده است. دانشگاه متعهد است تا جامعه دانشگاهی را به پذیرش و تحسین محیط با کیفیت و جامعه جهانی در هم تنیده ترغیب سازد.

دانشگاه گرجستان دوره های لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و فوق دکترا را در رشته­های هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم زیس محیطی، فیزیک، کشاورزی و علوم زیست محیطی، تجارت، اکولوژی، مهندسی، طراحی زیست محیطی، علوم خانواده و مشتری، جنگلداری، روزنامه نگاری و علوم ارتباط جمعی، آموزش، حقوق و قضا، داروسازی، سلامت عمومی، مدد کاری اجتماعی و دامپزشکی ارائه می­دهد. این دانشگاه همچنین با دانشگاه Augusta و دانشکده پزشکی گرجستان نیز مشارکت های علمی گسترده­ای دارد.

این دانشگاه دانشجویان گرجی و خارجی را پذیرش کرده تا بدین طریق طیف گسترده­ای از فرصت­های آموزشی و حرفه­ای را در اختیار ایشان قرار دهد. عمده دانشجویان گرجستانی این دانشگاه از دوره کارشناسی در این دانشگاه پذیرفته شده اند که در این بین هستند کسانی که از دانشگاه­های دیگر نیز به این دانشگاه منتقل می شوند.

بورس تحصیلی اصلی، تحقیقات پایه و کاربردی، و فعالیت های خلاق همگی شاکله­های اصلی فعالیت­های این دانشگاه هستند که نتیجه آن دستاورد­های برنامه­های آموزشی sea-grant و land-grant در سرتاسر کشور است. تعاون و همکاری، آموزش مداوم، خدمات عمومی، مراکز تحقیقاتی و انتقال فن آوری همگی به منظور افزایش رفاه شهروندان گرجستان از طریق ایفای نقش در زمینه های اقتصادی و توسعه اجتماعی طراحی شده اند.

دانشگاه گرجستان همواره در طول تاریخ خود را مسئول پاسخگویی به نیازهای آموزشی، اجتماعی و اقتصادی مردم کشورش دانسته است. در همین راستا و به دنبال برنامه­های راهبردی تعیین شده، تلاش دانشگاه همواره برای ایجاد روابط و تعاملات نزدیک با سایر موسسات دولتی و خصوصی و شهروندان گرامی بوده است.


نظرات کاربران


  • Patsy:
    1395/10/12
    I think you hit a buseylle there fellas!


پورتال آنلاین مدیریت و داوری همایش ویرایش 4 kavoshHamayesh